הכל למשרד - לוגו

עוזר אישי

שירות עוזר אישי - עוזר אישי לאיש עסקים "הכל למשרד" לעסק שלך

אין ספק שאתם מקצוענים בתחום שבו אתם עוסקים, אך כמו בכל עסק יש נושאים מסוימים שאותם אתם מזניחים או דוחים, הן מחוסר זמן והן מחוסר ידע.

אלו הן בדיוק הסיבות שבגללן אנחנו כאן, כדי לסייע ולהעניק לכם תועלות בנקודות האקוטיות האלו שבהן אתם זקוקים לעזרה, כדי לקדם מהלכים מסוימים. הפתרון שלנו הוא אמין, זמין, מהיר, אישי ומיומן ביותר. עוזר אישי מסייע לכן במשימות השונות לאורך כל הדרך ומאפשר לכם להתמקצע בתחום החזק שלכם בפיתוח העסקי ובצמיחה של העסק שכל כך חשוב לכם.

הפעילות של עוזר אישי

הצוות המקצועי של הכל למשרד מעניק לכל עסק מעטפת ייחודית של עוזר אישי אשר מבצע טיפול אחראי ביותר בכל הנושאים האדמיניסטרטיביים של שירותי משרד לעסקים. באמצעות שירות זה מתבצעות כל הפעולות הנדרשות בנקודות ספציפיות בתחום מסוים, שבו מתבצע שירות במיקור חוץ באופן קבוע.

כל בעל עסק יודע בדיוק מהן נקודות התורפה של העסק והיכן יש צורך בסיוע מקצועי. לעיתים מדובר בצורך של ניהול משא ומתן עם הספקים ועם נותני השירות השונים כדי להוזיל עלויות שוטפות, בדיקת עלויות בפרויקטים ספציפיים כדי לבחור את הספק הנכון ביותר, הפקת חשבוניות, עריכת והפקת הצעות מחיר, שירות מעקב אחר קבלת אישור לביצוע העבודות השונות ועוד.

יש מקרים אחרים שבהם הצורך הוא באיש גביה, שיבצע לאורך כל הדרך את הגביה בפועל וכך כל החייבים יעבירו את תשלומיהם לחברה במועד שנקבע. דבר זה יפתור בעיה מהותית שהייתה עד עתה בתזרים המזומנים ויכניס את ההתנהלות החשבונאית למתווה הדרך הנכון, שבו הכל מתבצע באופן מסודר ואוטומטי.

הורדת הנטל מבעל העסק

עבור לקוחות רבים עקב האכילס שלהם הוא הכנת כל המסמכים הרלוונטיים אחת לחודש או אחת לחודשיים עבור רואה החשבון וזאת כדי שהדוחות והתשלומים לרשויות יבוצעו במועד. העוזר האישי מכין את כל הניירת, מרכז אותה פיזית או בקבצים ודואג להעביר אותם במועד לרואה החשבון או לשירותי הנהלת החשבונות של החברה.

שירות עוזרת אישית הוא שירות גמיש שמעניק המון ערך מוסף ואפשרות לביצוע כל צורך בתחום ניהול העסק וזאת כדי להוריד עול עצום המוטל על כתפי בעל עסק ולאפשר לו לטפל בנושאים החשובים ביותר, כמו ניהול העסק והפיתוח העסקי. כאשר בעל העסק רגוע כיוון שהוא יודע שכל הנושאים הטכניים והאדמיניסטרטיביים מסביב מטופלים באופן הענייני והמוצלח ביותר, הדבר מאפשר לו לבצע את פלח העבודה שלו, על הצד הטוב ביותר.

מעבר לכך עוזר אישי מסייע גם בנושאים אישיים כאשר בעל העסק נמצא בחו"ל או עסוק מאד. מדובר בנושאים שנראים זניחים אך למעשה הם החשובים ביותר. כמו לדאוג לבצע הזמנה של משלוח זר פרחים לאישה ביום ההולדת שלה כאשר הבעל נמצא בנסיעה עסקית מעבר לים, או לדאוג להביא את משלוח החליפות לאחר ניקוי יבש, כדי שאפשר יהיה לארוז אותן במזוודה לקראת הנסיעה הקרובה.

שירותי הסיוע הם גמישים ומנותבים על פי הצורך המיוחד של כל איש עסקים. כל המעטפת הזו מתבצעת באופן מקצועי תוך גילוי אחריות רבה לכל אחת מהמשימות ולכן היא מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

קהל הלקוחות הרחב של העוזר האישי

כל הלקוחות המרוצים הם כרטיס הביקור שלנו ואנו נשמח לצרף גם אותך לקבוצה נבחרת זו שבה החיבור אל האופציה של שירות עוזרת אישית יצר עבורם מהפך חיובי בעסק שלהם, וקשה להם כעת להבין איך הם הסתדרו עד עתה ללא שירותי משרד לעסקים אשר פותרים עבור כל עסק נתח משמעותי מתוך כלל הנושאים הניהוליים.