הכל למשרד - לוגו

אודות - נאור מימון

נאור מימון - מנכ"ל ובעלים של "הכל למשרד" אשר נותנת שירות עוזר אישי, שירותי מזכירות מרחוק, שירותי משרד במיקור חוץ

נעים מאד, שמי נאור מימון והקמתי את הכל למשרד כדי להיות יד ימינכם בעסק ולבצע את כל המטלות החשובות שאתם כבעלי העסק לא מסוגלים לבצע עקב חוסר זמן.

המחויבות לכל לקוח

להיות עוזר אישי אינו עניין של מה בכך, אני לומד כל עסק על כל מחלקותיו ועל פי האופי של הפעילות העסקית שלו. עם הזמן אני מכיר אותו היטב ובאופן מעמיק ולכן אני מפתח את תחושת השייכות שלי לכל עסק ולכן אני מתייחס אליו כאילו מדובר בעסק שלי.

כמו שאני דואג להפיק חשבוניות ולבצע את פעולות הגבייה לעסק שלי, כך אני מבצע מהלכים זהים גם עבור הלקוחות שלי. כמו שאני מבין שעקב אכילס של עסקים רבים הוא ההוצאות הגבוהות, אני עושה כל שניתן כדי להשיג עסקאות זולות יותר בתחומים יום יומיים. כמו לדוגמה ספקי אינטרנט, שירות לטלפונים הסלולריים, אספקת דלק וסולר לרכבי החברה, הסכמי שכירות ועוד. כיוון שאני מצליח באמצעות שירותי משרד מרחוק להוזיל עלויות באופן רוחבי אצל הספקים השונים, אפשר לראות זאת בדוחות החודשיים שבהם רמת ההוצאות הופכת לנמוכה יותר.

דאגה לכל עסק

במצב העכשווי של המשק הישראלי כל חיסכון בעלויות הוא אקוטי ולכן אני רואה חשיבות רבה להעניק ללקוחות שלי עשייה בתחום זה במסגרת שירותי משרד לעסקים. ולכן אם אתם בעלי עסקים שטובעים בעבודה השוטפת שלכם בניהול העסק, השאירו לי את הטיפול בכל הנושאים האדמיניסטרטיביים ובמסגרת שירותי משרד במיקור חוץ אתם תופתעו מההתנהלות היום יומית שלי שתהפוך את כל ההתנהלות העסקית להרבה יותר מסודרת וקלה לשליטה.

הפיתוח העסקי הוא פן חשוב בכל עסק ולכן לא אחת תוך כדי ההתנהלות השוטפת אני נחשף לדברים שונים שיכולים מאד לסייע לבעל העסק. לכן אני מעביר אליו את המידע הרלוונטי ואם הוא חושב שזהו צעד חשוב וחיוני הוא יקדם זאת בדרכים שלו או יאפשר לי לקדם את התהליך.

כאשר אני רואה את הדברים באותה זווית ראייה של בעל העסק ולפעמים גם רואה כמה צעדים קדימה, בעלי העסק נהנים מערך מוסף משמעותי ביותר בזכות העיניים הפקוחות והאוזניים הקשובות שלי. אני שם לב לכל פרט ואין דבר שקשור לעסק ויעבור כך סתם לידי ואני אתעלם ממנו, תמיד אציע לכל עסק הצעות ייעול ורעיונות יצירתיים שישפרו את ההתנהלות העסקית ביום יום.

שירות שלי כעוזר אישי הוא הרבה יותר משירותי מזכירות נורמטיביים ויעידו על כך כל הלקוחות הממליצים שנהנים בכל יום מהרוח הגבית שלי שמסייעת להם מאד בהתנהלות השוטפת.